Megállapodás után nyithatott újra
A montenegrói kormány és az Adriatic Properties hosszú tárgyalások után jutott megállapodásra, amely lehetővé tette a komplexum újranyitását.
A megállapodás részeként szabályozták a strandok használatát is. A Királynő-strand továbbra is elsősorban a szálloda vendégeit szolgálja ki, miközben a környező partszakaszok bizonyos részei nyitva maradnak a helyi lakosság számára.
A világ egyik legismertebb adriai luxusüdülőhelye tehát újra működik, de az árak alapján egyértelmű, hogy továbbra is elsősorban a tehetősebb vendégeket célozza meg.















