Kevés szobanövény olyan népszerű, mint az orchidea. Elegáns megjelenésével hosszú ideig díszíti az otthont, ezért nem véletlen, hogy sok magyar háztartásban is megtalálható.
Most azok is kedvező áron szerezhetik be, akik régóta szeretnének egyet, vagy újabb színnel bővítenék a gyűjteményüket.
Csütörtöktől érkezik a Lidl üzleteibe
A Lidl heti ajánlatában 2 ágú, sokvirágú orchideák lesznek elérhetők többféle színben.
A növény cseréppel együtt körülbelül 50 centiméter magas, a cserép átmérője pedig 12 centiméter, így kisebb és nagyobb lakásokban is könnyen elhelyezhető.


Ennyibe kerül
A népszerű szobanövény csütörtöktől mindössze 3999 forintért lesz megvásárolható.
Ez az ár különösen kedvező egy több virágszárral rendelkező orchideáért, ezért várhatóan sokan keresik majd az akció első napjaiban.
Miért ennyire kedvelt?
Az orchidea nemcsak látványos, hanem megfelelő gondozás mellett hónapokig virágban maradhat, és akár évről évre újra is virágozhat.
Világos helyen, közvetlen tűző nap nélkül érzi magát a legjobban, öntözésnél pedig érdemes kerülni a túl sok vizet, mert így sokáig megőrizheti szépségét.















